Przed nami kolejna edycja karnawałowego Balu Charytatywnego na rzecz budowy hospicjum w Zgierzu.

Bal  odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2018 r. w sali bankietowej Balentino   w Zgierzu, ul. Piątkowska 83 R. O oprawę muzyczną zadba zespół Maxim, który zagra podczas Balu charytatywnie. Muzyczną atrakcją wieczoru  będzie wytęp Thomasa Martina i Agnes Violin. Martin umili czas śpiewem, a Agnes zaprezentuje swoje wspaniałe umiejętności skrzypcowe

Sprzedaż zaproszeń – 200 zł od osoby, prowadzona jest w biurze NZOP przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu, ul. A. Struga 2-4. Liczba miejsc ograniczona.

Patronat nad balem objęli: Prezydent Miasta Zgierza, Starosta Zgierski, Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Centrum, Jaszpol.

Kontakt tel. 697 858 135 lub e-mail: biuro@hospicjumzgierz.pl

Serdecznie zapraszamy !