Z przyjemnością informujemy Was, że Hospicjum Stacjonarne w Zgierzu wprowadza nową funkcję, która umożliwia wspieranie naszych działań przekazując darowiznę PRZELEWEM ONLINE na rzecz naszego hospicjum!

Jak to działa? To proste!

1️⃣ Kliknij w przycisk „WSPARCIE” na naszej stronie internetowej

lub link https://hospicjumzgierz.pl/darowizna/

2️⃣ Wpisz kwotę, którą chcesz przekazać. Pamiętaj, że każda złotówka ma ogromne znaczenie!

3️⃣ Wprowadź swoje dane kontaktowe i kliknij wyślij

Od teraz możecie przyczynić się do zakupu niezbędnego wyposażania lub organizacji wydarzenia okolicznościowego… po prostu wesprzeć naszą misję opieki i wsparcia dla nieuleczalnie chorych pacjentów i ich rodzin poprzez wpłacanie datków online. To wyjątkowa szansa, aby aktywnie włączyć się w naszą działalność – dawać nadzieję i ulgę w trudnych chwilach.

Dlatego serdecznie zachęcamy Was wszystkich do skorzystania z nowej funkcji wpłat online. Każda złotówka przekazana przez Was sprawi, że nasze hospicjum stanie się jeszcze bardziej efektywne i w większym stopniu spełni potrzeby pacjentów.

Podzielcie się tą informacją z przyjaciółmi, rodziną i wszystkimi, którzy mogą być zainteresowani wsparciem naszych codziennych starań. Razem możemy naprawdę zmieniać życie nieuleczalnie chorych pacjentów na lepsze.

Dziękujemy Wam z całego serca za zaufanie jakim nas obdarowujecie, solidarność i hojność. Wasza pomoc ma ogromne znaczenie i napędza nas do działania!

Zespół Hospicjum Stacjonarnego w Zgierzu

Dostosowanie dla niepełnosprawnych