Otrzymaliśmy od Was wszystkich ogrom wsparcia w tegorocznej edycji Kiermaszu Bożonarodzeniowego i tym samym uzyskaliśmy już rekordowy wynik!

To aż 20 890 zł

Dziękujemy z całego serca za okazywane wsparcie! Zaufanie, którym nas obdarzacie wspierając nasze działania, tak jak i powierzając nam osoby Wam najbliższe w opiekę stanowią największą motywację dla każdego działania jakie wykonujemy.

Darczyńcami były Osoby prywatne, Szkoły, Przedszkola, Instytucje, Przedsiębiorcy i wielu innych.

Wydarzeniami towarzyszącymi Kiermaszowi były Warsztaty plastyczne Koło Gospodyń Miejskich w Zgierzu, Zbiórka indywidualna Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta, przekazanie grantu przez Centrum Służby Rodzinie, Zbiórka indywidualna przez m.in. radnych Aleksandrowa Łódźkiego, członków Aleksandrowskie Forum Społeczne oraz mieszkańców Aleksandrowa.

Wystawcami byli: CHUDY ART, Bosco Naturalnie, WhiskeyRocks.pl, Gadżet Oryginal, Pracownia Artystyczna MK, Koło Gospodyń Miejskich w Zgierzu, Pasieka Rodziny Gromińskich, Krzysztof Skowroński, Szarlotka – cukiernia i lodziarnia

Jednocześnie nadal zachęcamy Was do odwiedzania nas w tygodniu w godzinach 8-15, bo została do wybrania jeszcze masa upominków z możliwością wrzucenia do naszych puszek darowizny, która zostanie przeznaczona na realizację potrzeb Naszego Ośrodka Hospicjum i jego mieszkańców.

DZIĘKUJEMY

Dostosowanie dla niepełnosprawnych