Wspólna msza święta w hospicjum – Chwila wzruszeń i pamięci Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć we wspólnej i wyjątkowej mszy świętej na terenie naszego hospicjum. W naszym hospicjum tworzymy nie tylko miejsce opieki medycznej, ale przede wszystkim wspólnotę wsparcia i troski. Ta msza była wyjątkową okazją, aby oddać hołd naszym ukochanym, którzy już odeszli. Byliśmy tu, by razem podziękować za każdy uśmiech, każdą chwilę radości i każdą łzę, jaką razem przelaliśmy. Wspólna modlitwa i pamięć o tych, których już nie ma wśród nas, są naszą siłą i źródłem inspiracji. To także dowód na to, że nasza hospicyjna rodzina jest zawsze razem, niezależnie od okoliczności. Niech ta msza święta napełnia nasze serca spokojem i nadzieją.