Dziś chcemy podziękować za Waszą stałą i bezinteresowną pomoc, jaką nam ofiarowujecie poprzez nieustannie przekazywane darowizny w formie przelewów na nasze konto. Wasza hojność sprawia, że możemy świadczyć nasze usługi hospicyjne z pełnym zaangażowaniem, zapewniając opiekę i wsparcie dla tych, którzy przechodzą przez trudny etap życia. Dlatego chcemy Wam przekazać wyjątkowy prezent.

Każda osoba, która przekaże darowiznę na nasze konto 49 1240 3057 1111 0000 3437 8625, oznaczoną swoim imieniem i nazwiskiem, wpisując w tytuł przelewu „DAROWIZNA KALENDARZ – Twoje IMIĘ I NAZWISKO”, otrzyma wyjątkowy kalendarz ścienny na rok 2024.
Ten niezwykły kalendarz powstał z myślą o Was i dla Was. Bazuje na różnych emocjach towarzyszących naszemu życiu, a każda jego strona jest wypełniona sentencjami, które mają inspirować do podróży w głąb siebie i dostrzeżenia piękna w codziennych chwilach. Aby odebrać swój egzemplarz po dokonaniu przelewu zapraszamy po odbiór w godzinach pracy administracji do siedziby przy ulicy Parzęczewskiej 72,72a,72b lub prosimy o kontakt w wiadomości bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów pod nr. 728 538 537.

Dostosowanie dla niepełnosprawnych