Dziś po raz kolejny rozpala nas duma !

Pola Nadziei jako forma wsparcia wolontaryjnego jest z nami od lat, ale…

Wolontariusze w tym roku spowodowali, że w Waszych sercach dobro rozkwitło jak nigdy dotąd.

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało się zebrać aż 23495,20 zł, które będą nieocenionym wsparciem dla podopiecznych Hospicjum.

Szczególne słowa uznania i wdzięczności kierujemy do Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Niepokoja, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Armii Krajowej, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II w Ozorkowie, Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Dąbrówce Wielkiej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie im. Adama Mickiewicza, Miejskiego Przedszkola Nr 13 w Zgierzu im. „Bajkowe Przedszkole”, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. R. Traugutta w Zgierzu oraz I Liceum im. Stanisława Staszica w Zgierzu za udział w akcji i zaangażowanie w pomoc Hospicjum.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy liczyć na Wasze wsparcie i cieszymy się, że możemy liczyć na tak wspaniałych ludzi jak Wy.

Każdej edycji udowadniacie, że razem potrafimy zdziałać ogromnie wiele dla dobra innych.

To nam daje ogrom motywacji do dalszych działań.

Pozdrawiam,

Emilia Kotecka
Kierownik Administracji NZOP

Dostosowanie dla niepełnosprawnych