Misiek. To zwierzak, który musiał iść do schroniska w Łodzi na Marmurowej, ponieważ obie jego właścicielki, mama i córka, bardzo dojrzałe wiekiem i schorowane, musiały trafić pod opiekę hospicjum w Zgierzu.
Panie płaczą z tego powodu i tęsknią bardzo. Marzą, aby ich pupil znalazł dobry dom.

Misiek jest lękowym zwierzakiem, ale wg pań zostawał sam w domu bez szkód. Nie sądzą, aby poradził sobie w domu z innymi zwierzakami.
Kocha ludzkie towarzystwo, jest spokojny i lubi tulasy. Może ktoś potrzebuje towarzysza dla starszej osoby lub szuka sam przyjaciela

Historia Miśka zakończona HAPPY ENDEM !!!
Misiek znalazł nowy dom i kochającego właściciela. Dzięki dobroci jego serca nasze pacjentki mogą spać spokojnie i nie martwić się o los swojego przyjaciela.
Misiek również będzie je odwiedzał co jest ważne dla niego i dla jego właścicielek.
Dziękujemy za pomoc wszystkim ludziom, którzy pomogli w poszukiwaniach nowego domu dla Miśka oraz wszystkim, którzy udostępniają nasze posty.