W dniach 29 i 30 września mieliśmy najbardziej otwarte głowy na wiedzę jak dotąd. Za nami targi, konferencje, szkolenie, aż sami trochę niedowierzamy, że to wszystko możliwe w 2 dni.
II Ogólnopolska Konferencja Opieki Paliatywnej „Odchodzić bez bólu” Warszawa
Ogólnopolska Konferencja SENIOR-CARE Poznań
TARGI VIVA SENIORZY Poznań
SZKOLENIE „USG PŁUC I OPŁUCNEJ W UJĘCIU PRAKTYCZNYM” Warszawski Uniwersytet Medyczny

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą ogromną dumą związana z naszym wspólnym zaangażowaniem i wkładem w rozwijanie naszego hospicjum. W ciągu ostatniego tygodnia mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w różnego rodzaju
wydarzeniach, które miały na celu doskonalenie naszej wiedzy i poszerzanie możliwości w realizacji naszych zadań na rzecz podopiecznych. To niezwykle ważne, że jako placówka świadcząca wsparcie pacjentom w trudnych chwilach, dążymy do najwyższego poziomu profesjonalizmu i opieki. Dlatego też aktywnie inwestujemy w rozwijanie umiejętności naszych pracowników, aby byli gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawia przed nami nasza misja. Dziękujemy również organizatorom i partnerom tych wydarzeń za dostarczenie nam tak cennych okazji do rozwoju. Również dzięki Wam tworzymy ośrodek odpowiedzialnie, który jest źródłem wsparcia i nadziei dla wielu ludzi.

Dostosowanie dla niepełnosprawnych