ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w kolejnym Balu Charytatywnym na rzecz budowy hospicjum w Zgierzu. Jednocześnie byłoby nam niezmiernie miło gdyby zechcieli Państwo nie tylko uczestniczyć w wydarzeniu, lecz również przekazać przedmioty, które mogłyby zostać wystawione na aukcji. Każdy grosz z tej akcji jest niesłychanie potrzebny, aby zaspokoić stale rosnące potrzeby coraz większej liczby podopiecznych Stowarzyszenia.

Całkowity dochód z Balu zostanie przeznaczony na budowę Stacjonarnego Hospicjum  w Zgierzu.

Bal Charytatywny odbędzie się w sobotę 11 lutego 2017 r. w sali bankietowej Balentino   w Zgierzu, ul. Piątkowska 83 R. O oprawę muzyczną zadba zespół Maxim, który zagra podczas Balu charytatywnie.

Sprzedaż zaproszeń – 200 zł od osoby, prowadzona jest w biurze NZOP przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu, ul. A. Struga 2-4.

Patronat nad balem objęli: Prezydent Miasta Zgierza, Starosta Zgierski, Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Centrum.

Tel. 697 858 135 lub e-mail: biuro@hospicjumzgierz.pl

bal-2017r